مشهد - دانشگاه فردوسی مشهد- اداره کل تربیت بدنی

05138803540

گزارش برگزاری مسابقات

اولین دوره رقابتهاي لیگ فوتسال دانشجويان پسر سراسر كشور با قهرماني تيم استان خراسان رضوی به پايان رسيد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، اولین دوره رقابتهای لیگ فوتسال دانشجویان به میزبانی هیات ورزش های دانشگاهی استان مازندران در سالن صندوق رفاه دانشگاه علوم پزشكي شهر ساری برگزار و با قهرمانی تیم استان خراسان رضوی به پایان رسید و تیم استانهای همدان و سیستان و بلوچستان به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

بنابراين گزارش در مسابقه فينال تيم هاي خراسان رضوی و همدان به مصاف يكديگر رفتند كه پس از رقابتي ديدني تیم استان خراسان رضوی توانست با نتيجه 2 بر یک حريف خود را پشت سر گذاشته و به مقام قهرماني دست يابد. در بازي رده بندي نيز تیم استان سیستان و بلوچستان و کردستان مقابل هم ايستادند كه در پايان تیم استان سیستان و بلوچستان با نتيجه 7 بر 6 به پيروزي رسيد و بر سكوي سوم ايستاد.

در پايان اين مسابقات و از سوي كميته فني بهترین گلزن مسابقات مصطفی تیموری از استان سیستان و بلوچستان با ۶ گل زده،بهترین بازیکن مسابقات میثم حیدراحمد از خراسان رضوی،بهترین دروازه بان محمدباقر رضایی از استان همدان وتیم اخلاق مسابقات استان کردستان شناخته شدند.

همچنين دکتر فلاح رئیس انجمن فوتسال در خصوص سطح کیفی مسابقات گفت: این دوره از مسابقات با توجه به اینکه بعد از رقابتهای استانی تیم ها انتخاب شده بودند بهترین نفرات هر استان در این مسابقات شرکت کرده یودند که باعث بالا رفتن سطح این رقابتها شده و با توجه به اهمیت رقابتها از داوران ملی و بین المللی در این مسابقات استفاده شده بود.

دکتر فلاح در پایان گفت: از سوی کمیته فنی نفرات برتر به اردوی تیم ملی دانشجویان دعوت خواهند شد. لازم به ذکر است در پایان به تیم ها و نفرات برتر کاپ،مدال و حکم قهرمانی اهداءشد.